Haberler

Anasınıfımızın Mezuniyet Fotoğraf Çekimi

Devamı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun

Bayramımızı öğrencilerimizle beraber coşkuyla kutladık. Emeği geçen öğretmenlerimize öğrencilerimize teşekkür ederiz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

Devamı

Magic Words" adlı eTwinning projemiz okulumuzda yürütülmektedir

Okulumuzda Türkiye, Polonya, Romanya, Kuzey Makedonya, Çek Cumhuriyeti, İspanya ve İtalya ortaklarımızdan oluşan öğrencilerimizde özgüven oluşturarak İngilizce kelime bilgilerini arttırmayı ve müfredata uygun farklı Web 2.0 araçlarıyla İngilizce konuşma becerisini kazandırmayı amaçlayan "Magic Words" adlı eTwinning projesi yürütülmeye başlanmıştır. İngilizce Öğretmenimiz Büşra Özdere öncülüğünde yürütülen projeye dahil olan 4.sınıf öğrencilerimize ve öğretmenimize teşekkür ediyoruz. Aşağıdaki görselleri ve etkinliklerimizi inceleyerek projemize dair bilgi alabilirsiniz.    

Devamı

İyi Tatiller

Tüm öğrencilerimize iyi tatiller dileriz. 

Devamı

Okulumuzda Deprem Tatbikatı ve Anma Töreni Yapıldı

6 Şubat deprem şehitlerimizi andık. Deprem tatbikatı gerçekleştirildi.

Devamı

Okulumuz Oyun Çizgileri Yapıldı

Sur gençlik merkezi tarafından okulumuz bahçesine oyun çizgileri yapıldı. Emegi geçen öğretmenimiz Büşra Özdere ye Sur Gençlik Merkezi çalışanlarına katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Devamı

Okulumuzun Kütüphanesi yenilendi ayrıca Öğretmen ve Öğrencilerimizin kullanması için çok amaçlı salonumuzu aktifleştirdik.

Okulumuzun Kütüphanesi yenilendi ayrıca Öğretmen ve Öğrencilerimizin kullanması için çok amaçlı salonumuzu aktifleştirdik.

Devamı